Strona główna > Uncategorized > Pseudomonas aeruginosa

Pseudomonas aeruginosa

. . . pałeczka ropy błękitnej . . . to właśnie ta bakteria zaatakowała moje płuca . . . to właśnie ona sprawiła, że mama pakowała się w pośpiechu bo Pan Doktor polecił przyjechać do szpitala jak najszybciej . . . i to przez nią wczoraj, późnym wieczorem zostałam przyjęta na Oddział Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce Zdroju.

Jestem smutna bo wiem, że będę musiała tu spędzić najbliższe dwa tygodnie. I nawet jeśli mama robi wszystko żebym się uśmiechała to ja i tak tęsknię za domem.

Wcale nie chcę tu być choć potwierdzam (bo mam to przecież sprawdzone!), że nigdzie indziej nie ma milszych Pań Pielęgniarek i lekarzy jak właśnie tutaj 🙂

To dla Nich jestem ,,serduszkiem,, kiedy po kilka razy w nocy przychodzą zmieniać mi kroplówkę. I to właśnie Oni mówią mojej mamie żeby spokojnie dalej spała bo przecież wszystkim się zajmą . . .

Mama mówi, że obie musimy się postarać i dokopać tej bakterii do de (i tu szczypie mnie po pupie 🙂 ) żeby już nigdy nie wróciła i nawet jeśli ja mam teraz mniej sił to ona dokopie jej podwójnie i że my już sobie z nią poradzimy!

I ja w to wierzę!

Dlatego cierpliwie odliczam dni . . . i bardzo cieszę się kiedy dostaję od Was mnóstwo sms-ów i telefonów z pozdrowieniami – choć wtedy mama jest zajęta bo stara się z każdym porozmawiać 😉

No . . . to odliczajcie ze mną, dziś skreślam dzień 13!!!

Reklamy
Kategorie:Uncategorized
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: